Sistemde kaydınız varsa giriş yaparak formu doldurmak zorunda kalmayın

Sipariş Formu

Tarih : 24.05.2024  
Firma Adı Yetkili Adı Soyadı* :
Telefon* : Faks :
Adres :
Açıklama :
E-Posta* : * E-Posta adresinize sipariş formunun bir örneği gönderilecektir.
No Malzeme Adı Miktar Birim
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Talep ettiğiniz ürünler fax veya mail yoluyla teklif şeklinde sunulacaktır.
Teslim Yeri :
Ödeme Şekli :
 

Satış Şartları ve Teslimat

          Demir çelik ürünlerimiz ulusal ve uluslararası teknik standartlara uygun olarak satışa sunulmaktadır. 


          Satışlarımız üyemizin oluşturduğu sepet listesinteki ürünlerin nitelikleri,fiyatı,teslim süresi,ödeme şartları belirtilerek , yazılı olarak teklif edilmekte daha sonra müşterinin onayı alınarak kesinleşmektedir. Arzu eden müşterilerimiz ödemelerini sipariş formunda belirtilen tutari bankadan havale veya Eft yolu ile yapabilmektedirler. Bedeli ödenmeden sipariş kesinleşmez ve sevkiyatları yapılmaz.

          Tartıyla satılan ürünlerin kesin hesapları tartım işlemleri bittikten sonra gerçekleşir.Tartı kiloları esastır. Kesin tartı sonrası alacağı kalan müşterilerin bakiyeleri arzu ettikleri bankaya havale edilir.Elden ödeme kesinlikle yapılmaz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teslimat Şartları

          Aksi belirtilmedikçe teslim süresi siparişin ödemeyle kesinleştiği tarihten itibaren maksimum 7 iş günüdür. Bu süreler siparişin miktarına ve cinsine göre değişebilir. Teslimat süreleri teklif formunda ayrıca bildirilir.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gizlilik Beyanı

          HAYATİ KARTAL, internet`in kişisel ve mesleki etkinliklere yönelik ciddi bir araç olarak gerçek potansiyeline ulaşabilmesi için kişisel bilgilerin ciddi bir sorumluluk duygusuyla kullanılmasına ve korunmasına büyük önem vermektedir.

          HAYATİ KARTAL(demirurunleri.com,demircelikurunleri.com,metalurunleri.com); müşteri ünvanı, ödeme tutarı gibi bilgileri aldığında, bunları sadece cari hesabınıza alacak kaydetmek amacıyla kullanmaktadır. Hayati KARTAL bu bilgileri hiçbir şekilde 3. kişi veya kurumlarla paylaşmaz ve paylaşmamayı taahüt eder.

 

whatsapp demir ürünleri
  Müşteri Girişi // Müşteri Kayıt
 
müşteri girişi
Parolanızı mı unuttunuz ?
E-Posta Adresiniz
Parolanız